CO CZEKA FANÓW TRYLOGII W 2016?

Temat Dnia Przyszłości rządził we wszystkich mediach polskich i zagranicznych oraz zrzeszał tłumy fanów na spotkaniach i zlotach związanych z "Back to the Future". Dorośli mogli przypomnieć sobie o filmie ze swojego dzieciństwa, ale zainteresowanie trylogią rosło również wśród osób nieznających wcześniej serii Zemeckisa. Gadżety sprzedawały się w rekordowych ilościach, a strony dla fanów na Facebooku przeżywały oblężenie i przypływ dużej ilości lajków. Zaczął się rok 2016. Nie chowajcie jednak swoich kamizelek do szafy, nie stawiajcie Deskolotek na półce i nie parkujcie swojego wehikułu do garażu, gdyż w nowym roku czeka nas naprawdę bardzo wiele. Oto czym będziemu karmić Mr.Fuzion w przeciągu przyszłych 12 miesięcy. 

Grafika z okazji 30-lecia "Powrotu do Przyszłości"

Ten wspaniały obraz został stworzony przez Paula Shippera we współpracy ze stroną Under The Floorboards i jest oficjalnie licencjonowany oraz zatwierdzony przez Boba Gale'a, Michaela J. Foxa i Universal Pictures. Liczba obrazów jest ograniczona. Dochody ze sprzedaży, zasilą konto Fundacji Michaela J. Foxa na rzecz badań nad chorobą Parkinsona.

Tutaj możesz już zamówić:
- http://paulshipperstudio.com/shop/back-to-the-future-30th-anniversary
http://www.underthefloorboards.com

Back to the Future: An Adventure Through Time (Powrót do Przyszłości: Przygoda w Czasie)

Odpal DeLoreana i przygotuj się na 1.21 gigawata zabawy! W "Back to the Future: An Through Time", 2-4 graczy konkuruje ze sobą w przenoszeniu w czasie Doktora Emmetta Browna pomiędzy trzema osiami czasu (1955, 1985 i 2015), aby upewnić się, że najważniejsze wydarzenia na lini czasu, znane nam z filmu, odbędą się jak należy. Kontrolujesz Marty'ego McFly i Biffa Tannena w różnych czasach, by upewnić się, że spotkają się w odpowiednim momencie, tak by odegrały się kultowe sceny znane z Trylogii. Gracz z najlepszym wynikiem zostaje zwycięzcą w czasoprzestrzeni!

Grę możesz zamówić już na polskiej stronie: https://www.atomcomics.pl/pl/p/BACK-TO-THE-FUTURE-ADVENTURE-THROUGH-TIME-BOARD-GAME/63838

Komiksy

Wydawnictwo IDW Publishing nie zaprzestaje na 5 obiecanych komiksach i będzie w nieskończoność kontynuuowało serię związaną z "Powrotem do Przyszłości". W tym roku wyjdzie jeszcze jeden komiks z mini-serii zatytułowanej "Untold Tales and Alternate Timelines", natomiast następne przywdzieją nowy tytuł "Continuum Conundrum". Nowe komiksy będą kontynuowały wydarzenia przedstawione w pierwszych 5 zeszytach. Nad całością czuwa sam Bob Gale, a więc fani poznają odpowiedzi na nurtujące ich od zawsze pytania.

Wszystkie komiksy dostępne są do zakupienia na polskiej stronie internetowej pod tym linkiem:
https://www.atomcomics.pl/pl/searchquery/back+to+the+future/1/phot/5?url=back,to,the,future

Lewitujący model DeLoreana Wehikułu Czasu w skali 1:20

Niezwykły model DeLoreana z drugiej części trylogii "Powrót do Przyszłości", który podobnie jak ten w filmie, potrafi latać! Model w skali 1:20 unoszący się nad specjalną płytą będzie idealnie wyglądał na półce prawdziwego kolekcjonera gadżetów z "Back to the Future"!

Produkt będzie dostępny w sprzedaży na przełomie lata i jesieni 2016 roku!

Nike Mag z automatycznymi sznurowadłami

21 października 2015 roku, Michael J. Fox zaprezentował pierwszą parę butów z automatycznymi sznurowadłami. Tym samym Przyszłość stała się nam bliższa. Teraz każdy będzie mógł mieć takie buty! Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na Fundację Michaela J. Foxa.

Buty będą dostępne w sprzedaży już wiosną 2016 roku! 

Back to the Future 1:64 scale Slot Car Race Set

Spróbuj osiągnąć prędkość 88 mil na godzinę z nowym torem wyścigowym! Wciądź w wehikuł czasu lub samochód Biffa Tannena i zmierz się przemierzając miasteczko Hill Valley po niebezpiecznej i pełnej zakrętów drodze! W zestawie dwa samochodziki, piloty do prowadzenia pojazdów oraz tekturowy model miejskiego ratusza i znaki drogowe.

Produkt dostępny w sprzedaży już w lutym 2016 roku!

Model DeLoreana Wehikułu Czasu w skali 1:6

To bardzo dokładny i szczegółowy model, wyposażony w starannie wykonane detale, kable i części rodem z "Powrotu do Przyszłości". Auto posiada otwierane do góry drzwi oraz dużą ilość świecących się elementów.

Produkt trafi do sprzedaży na przełomie lutego i marca 2016 roku!

Model DeLoreana Wehikułu Czasu w skali 1:18 - wersja ekskluzywna

Ekskluzywny model DeLoreana pozwoli Ci stworzyć wszystkie wersje wehikułu czasu z całej Trylogii. Zasilany jest 3 bateriami typu AA i zawiera światła, dźwięki oraz części wymienne, które idealnie odtworzą klimat serii "Powrót do Przyszłości"! Bardzo szczegółowo i starannie wykonane modele dostępne będą w edycji limitowanej. Prawdziwa gratka dla każdego miłośnika Trylogii!

Produkt pojawi się w sprzedaży wiosną 2016 roku!

Figurki Minimates Back to the Future

Minimates ponownie wracają do przyszłości! Słynna seria mini-figurek z filmu "Powrót do Przyszłości" powiększy się o kilka nowych sztuk! Będą się one pojawiały w przeciągu najbliższych miesięcy.
Back to the Future Part II Minimates "Return to Hill Valley" 2015 Box Set  JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!
Back to the Future 30th Anniversary Minimates 1985 Box Set 
W SPRZEDAŻY OD MARCA 2016 ROKU!
Back to the Future Minimates Time Machine #1
W SPRZEDAŻY OD MARCA 2016 ROKU!
Back to the Future Part III Minimates Rail Ready Time Machine
W SPRZEDAŻY OD KWIETNIA 2016 ROKU!
Back to the Future Part III Minimates 1885 Box Set
W SPRZEDAŻY OD MAJA 2016 ROKU!
Back to the Future Minimates 1955 Box Set
W SPRZEDAŻY OD CZERWCA 2016 ROKU!

Albumy winylowe

Uważana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych kompozycji wszech czasów, muzyka z "Powrotu do Przyszłości" powraca w postaci w pełni odrestaurowanych, oryginalnych nagrań pod kierunkiem kompozytora Alana Silvestriego. Winyle zawierają również, nigdy nie wydawane fragmenty muzyki z sequeli! Soundtrack w "Back to the Future" to istny majstersztyk, który tym razem możesz nabyć w wersji retro!

Produkt trafi do sprzedaży w marcu 2016 roku!

Szklanki "Powrót do Przyszłości- trylogia" 

Kolekcja trzech różnych szklanek, z motywami z pierwszej, drugiej i trzeciej części filmu "Powrót do Przyszłości". Obrazki na szklankach ukazują najbardziej ekscytujące momenty trylogii. Na pierwszej z nich, doktorek Brown łączy przewody by dostarczyć wehikułowi czasu odpowiednią moc, umożliwiającą podróż w czasie. Na drugiej widnieje lecący w 2015 roku DeLorean. Na trzeciej możemy zobaczyć moment przybycia do roku 1985, lokomotywy doktorka przerobionej na wehikuł czasu. Zbierz wszystkie trzy szklanki, a będziesz czuł, że pijesz w różnych epokach.

Szklanki dostępne są do kupienia na polskiej stronie internetowej:
https://www.atomcomics.pl/pl/p/BACK-TO-THE-FUTURE-3-TUMBLER/56058

To nie wszystko, gdyż rok ten będzie również pełen eventów, na których będą pojawiali się Michael J. Fox, Christopher Lloyd oraz inni aktorzy znani z Trylogii. Jednak nic z tego nie dotyczy naszego kraju, dlatego nie będę o tym nawet wspominał. Również Alan Silvestri będzie kontynuował swoje tournee po świecie i odwiedzał wraz ze swoją orkiestrą kolejne państwa i miasta, by na żywo podczas seansu "Powrotu do Przyszłości", odgrywać słynny soundtrack. W lutym 2016 roku, ma się też odbyć kolejne SECRET CINEMA: BACK TO THE FUTURE, tym razem w USA! Z pewnością możemy również spodziewać się licznych niespodzianek, także miejcie się na baczności! Nie wiadomo kiedy znów Doktorek wyskoczy z DeLoreana wykrzykując "GREAT SCOTT!" 

                                                                               Michał Skrzypczak

Źródło: http://www.backtothefuture.com/news-events/latest-news/what-can-Back-to-the-Future-fans-expect-next#sthash.LP7J3FJC.dpbs
Kreator stron internetowych - przetestuj