GREAT SCOTT - PROGRAM DLA FANÓW TRYLOGII JUŻ NA YOUTUBE!

YouTube to niewyczerpalna kopalnia różnego rodzaju filmików. Począwszy od kanałów z grami, poprzez filmy popularno-naukowe, vlogi, poradniki aż do kanałów komediowych. W Polsce od jakiegoś czasu możemy zauważyć znaczny wzrost produkcji na YouTube przez co teraz praktycznie każdy może znaleźć coś dla siebie. Czy na pewno każdy? Teraz już tak! Nawet polscy wielbiciele trylogii "Powrót do Przyszłości", gdyż specjalnie dla nich powstał program "Great Scott"! Program tworzony przez FANÓW i dla FANÓW.
"Czegoś takiego brakowało na YouTube. Widać to teraz po komentarzach umieszczanych pod pierwszym odcinkiem serii. Ludzie czekali na coś takiego."- mówi pomysłodawca i twórca programu fan Michał.
"Spory czas temu narodził się pomysł by stworzyć program specjalnie dla polskich fanów BTTF. Jest wiele ciekawych rzeczy związanych z tym filmem, o których jeszcze nie wszyscy wiedzą, a o których z chęcią by się dowiedzieli. W końcu zebrałem się w sobie i postanowiłem nagrać pierwszy odcinek. Od początku wiedziałem, że seria nie będzie miała wielkiej oglądalności, z samego faktu, iż robiona jest wyłącznie dla fanów "Powrotu do Przyszłości". Nie mówię, że jest ich w Polsce mało. Wręcz przeciwnie. Jednak w dużej mierze są to ludzie dorośli, którzy nie mają czasu na oglądanie filmików. Pozostali to właśnie moi widzowie. W przyszłości zamierzam również dodawać do odcinków angielskie napisy by rozszerzyć nieco grono oglądających."- dodaje Michał.
Planowanych jest 30 odcinków, w których BTTF będzie rozkładanie na atomy. Fani będą mogli zobaczyć jak zrobić własny gadżet, dowiedzą się o ciekawostkach dotyczących filmu i wiele wiele innych. A wszystko to z okazji zbliżającej się 30. rocznicy premiery  "Powrotu do przyszłości" w kinach. Odcinki pojawiać się będą każdego trzeciego dnia miesiąca, a czasami może nawet częściej. Fan Michał obiecuje, że postara się nie zanudzać, ale jeszcze bardziej zainteresować widzów i rozpalić w nich ogień miłości do "Back to the Future". Każdy może stać się poniekąd twórcą programu m. in. poprzez wysłanie listu, w którym może opisać swoją przygodę z BTTF. Będzie jeszcze ciekawiej jeśli fan dołączy do tego zdjęcie lub filmik ze swoją kolekcją gadżetów.
Jak się dowiedzieliśmy, w przyszłości mają być organizowane również konkursy, w których będzie można wygrać coś związanego z naszym ukochanym filmiem.
Aby nie przegapić nowych odcinków, zalecamy zasubskrybowanie naszego kanału na YouTube BTTF Polska https://www.youtube.com/user/BTTFPolska.

Listy przesyłać można na adres:
bttfpolska@gmail.com
lub na naszego Facebooka
www.facebook.com/PowrotDoPrzyszlosciPolska

Michał Skrzypczak