HILL VALLEY OTWARTE DLA KAŻDEGO DZIĘKI SECRET CINEMA!

Już niedługo miłośnicy kultowej trylogii "Powrót do przyszłości" będą mogli na własnej skórze doświadczyć przeżyć związanych z podróżą w czasie! A to wszystko za sprawą Secret Cinema z Londynu. Organizowali oni już wcześniej imprezy związane z takimi filmami jak "Dirty Dancing" czy "Szczęki". Teraz szykują niezłą gratkę dla fanów BTTF.
Na przełomie lipca i sierpnia miejscowy teatr planuje stworzyć realistyczne odwzorowanie miasta Hill Valley z roku 1985 oraz 2015. Oba miasta zostaną połączone za pomocą "tajnych alejek" oraz sekretnych przejść, które pozwolą zwiedzającym na podróż pomiędzy tymi dwoma miejscami. Fundator Fabien Riggall zdradził, że ich planem jest bardzo szczegółowe i realistyczne odwzwierciedlenie całego miasta, w którym widzowie będą żyć wewnątrz świata "Powrotu do przyszłości". Całość jednak okryta jest lekką dozą tajemnicy, ponieważ jedyną rzeczą, którą wiemy na temat miejsca całego wydarzenia jest to, że odbędzie się ono w Londynie.
Bilety w sprzedaży dostępne były od 4 czerwca za pośrednictwem strony Secret Cinema. Były, ponieważ 42000 biletów sprzedano w zaledwie 4 godziny! Organizatorzy informują o możliwości "przeniesienia się w czasie" z pomocą wielu efektów specjalnych oraz takie atrakcje jak uczestnictwo w castingu na kapelę, która zagrać ma na szkolnej potańcówce, a na sam koniec oczywiście pokaz filmu. Produkcja ta będzie jak do tej pory największym wydarzeniem w historii kina w Wielkiej Brytanii.

Hexe

Kreator stron internetowych - przetestuj