NABÓR DO REDAKCJI!

Uwielbiasz/kochasz trylogię "Powrót do przyszłości"? Interesujesz się nowościami ze świata "Back to the Future"? Chciałbyś dać coś od siebie polskim fanom tej kultowej serii? Chcesz stać się czynną jednostką w naszym fandomie? To szansa właśnie dla Ciebie!
W związku z tym, że osób na facebookowym fanpejdżu non-stop przybywa, facebookowa grupa jest coraz liczniejsza, na zloty zjeżdża coraz więcej osób, a kanał na YouTubie ma już ponad 1000 widzów, postanowiłem nieco usprawnić działanie, dając przy okazji szansę nowym osobom. Być może wśród Was, są fani którzy zawsze chcieli w aktywny sposób wspierać działalność naszego fanklubu. Dziś Wam to proponuję! Poszukuję osób z pasją na stanowiska:

REDAKTOR

Kilka osób, chcących pisać artykuły na naszą stronę internetową. W związku z tym, dobrze jeśli te osoby poprawnie posługiwałyby się językiem polskim (przynajmniej pisanym) i w podstawowym stopniu rozumiały język angielski. Redaktorzy będą pisać artykuły o newsach ze świata "Back to the Future", na temat zadany przeze mnie lub zaproponowany przez siebie i zaakceptowany przeze mnie.

TŁUMACZ

Kilka osób znających język angielski, potrafiących tłumaczyć z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Również osób rozumiejących angielski ze słuchu.

GRAFIK

Rysownicy i osoby zajmujące się grafiką komputerową. 

INSTAGRAMOWY

To konkretne stanowisko dla jednej osoby, która zajęłaby się tylko i wyłącznie fanklubowym profilem instagramowym, który jakiś czas temu założyłem, ale brak mi czasu na jego prowadzenie. Osoba ta miałaby w dużej mierze wolną rękę i mogłaby to robić, wedle własnego pomysłu, ale mając na celu powiększanie polskiego fanklubu i jego godne reprezentowanie. 

DELOREANOWY

Kolejne stanowisko dla jednej osoby. Tutaj poszukuję wielkiego miłośnika auta jakim jest DeLorean DMC-12. Chciałbym, by osoba na tym stanowisku rozwinęła zakładkę "DeLorean" na naszej stronie internetowej, śledziła i przekazywała nam newsy dotyczące tego auta oraz wynajdowała informacje na temat wydarzeń i miejsc w Polsce, na których będzie można zobaczyć DeLoreana na żywo. 

INNE

Jeśli macie propozycję i chęć pomocy w inny sposób, również się zgłoście. Najlepiej gdybyście mieli konkretny pomysł.

Osoby chętne, zapraszam do kontaktu przez fanpejdż Powrót do przyszłości na Facebooku lub wiadomość na adres mailowy: bttfpolska@gmail.com

Michał Skrzypczak

4 stycznia 2019 r.
Kreator stron internetowych - przetestuj