21 października 2015 roku czyli w Dzień Przyszłości, odbył się w Kutnie zlot polskich fanów trylogii "Powrót do Przyszłości". Miłośnicy tego filmu wspólnie powitali przyszłość oraz przybyłych Doktora Emmetta
Browna i Marty'ego McFly oraz spędzili czas na rozmowach i wspólnym oglądaniu pierwszej części "Back to the Future".
7 LISTOPADA 2015 r.

Na tydzień przed Dniem Przyszłości, Christopher Lloyd powiedział w wywiadzie, że jest gotowy ponownie zagrać postać Doktora Browna w czwartej części "Powrotu do Przyszłości". Mało tego - aktor uważa też, że również Michael J. Fox mimo choroby, wcieliłby się znów w Marty'ego McFly.
17 PAŹDZIERNIKA 2015 r.

W dniach 17-19 lipca 2015 roku, odbył się London Film and Comic Con, na który w tym roku zostało zaproszonych 11 aktorów z trylogii "Powrót do Przyszłości". Niezapomniane spotkanie po latach, wiele miłych słów, żarty, zdjęcia, autografy, niejedno spełnione marzenie- tak można pokrótce opisać londyński event.

Już w październiku, na sklepowe póki trafi najnowsze wydanie trylogii "Powrót do Przyszłości" na DVD i Blu-Ray. Oprócz tego na bonusowej płycie znajdziemy materiały dodatkowe. Do zestawu dołączone będzie również pierwsze, historyczne wydanie "Back to the Future: The Animated Series" na DVD!

Kilka dni przed 30. rocznicą kinowej premiery "Powrotu do Przyszłości", reżyser filmu, Robert Zemeckis ostatecznie rozwiał nadzieje fanów i ludzi na całym świecie. Zapytany o remake "Back to the Future" odpowiedział- "Po moim trupie!" Wyraża też nadzieję, iż po jego śmierci, spadkobiercy również będą blokowali powstanie jakiegokolwiek nowego filmu pod szyldem "Back to the Future".
11 LIPCA 2015 r.

Podczas Comic-Con w San Diego, wydawnictwo IDW ujawniło, że wyda we wspópracy z Bobem Galem, serię czterech komiksów opowiadających nieznane
historie dziejące się przed wydarzeniami z trylogii "Powrót do Przyszłości" oraz w latach alternatywnych. Premiera zapowiedziana jest na 21 października 2015 roku.
9 LIPCA 2015 r.

Lego Dimensions to nowa gra przedstawiającej przygody sympatycznych duńskich klocków. To co różni ją od pozostałych produkcji to to, że będzie ona łączyć w sobie uniwersa różnych filmów i bajek, począwszy od "Władcy Pierścieni" poprzez "Batmana", aż do "Powrotu do Przyszłości". W specjalnym trailerze "Lego Dimensions" wystąpił aktor Christopher LLoyd ponownie wcielając się w postać doktora Emmetta Browna.
8 LIPCA 2015 r.

Diamond Select Toys ogłosił, że jeszcze w tym roku wyda nową kolekcję gadżetów związanych z "Powotem do Przyszłości" z okazji 30-lecia tegoż filmu. Wśród tych przedmiotów mają znaleźć się: nowe figurki Minimates, otwieracz do butelek, oblodzony model DeLoreana, Monopoly w wersji BTTF oraz szklanki z motywami z trylogii.
21 CZERWCA 2015 r.

W 2012 roku z inicjatywy scenarzysty trylogii "Powrót do Przyszłości" Boba Gale'a rozpoczął się proces renowacyjny oryginalnego filmowego DeLoreana z pierwszej części filmu. W tym roku zostanie wydany film dokumentalny "Out of Time" ukazujący cały przebieg odnowy.
18 KWIETNIA 2015 r.

Dnia 21 października 2015 roku w Hollywood będzie miała miejsce premiera filmu "Back in Time". Przeprowadzono do niego ponad 50 wywiadów z aktorami, twórcami filmu oraz fanami BTTF. Zobaczymy w nim m.in. Michaela J. Foxa, Christophera Lloyda czy Roberta Zemeckisa.
12 KWIETNIA 2015 r.

Na YouTube powstał specjalny program przecznaczony wyłącznie dla fanów filmu "Powrót do Przyszłości". Prowadzi go fan Michał, który rozłoży BTTF na atomy.

7 LUTEGO 2015 r.

Druga część relacji polskiego fana Adama Grzesiczaka, który brał udział w jednym z pokazów z serii Secret Cinema: Back to the Future w Londynie.5 WRZEŚNIA 2014 r.

Pierwsza część relacji polskiego fana Adama Grzesiczaka, który był w londyńskim Hill Valley i miał okazję przenieść się do świata znanego nam z filmu "Powrót do Przyszłości". Wszystko to za sprawą Secret Cinema.

11 SIERPNIA 2014 r.

Secret Cinema z Londynu organizuje niezwykłą imprezę dla miłośników trylogii "Powrót do Przyszłości". W doskonale odwzorowanym miasteczku Hill Valley będzie można podróżować w czasie i poczuć się jak Marty McFly. Atrakcja ma być dostępna od 24 lipca do 10 sierpnia. 42000 biletów sprzedano w zaledwie 4 godziny!
8 CZERWCA 2014 r.

Universal Studios planuje powrót parku rozrywki "Back to the Future: The Ride" z okazji 30-lecia trylogii Zemeckisa. Dotychczasowy wygląd miasteczka Hill Valley ma zostać zmieniony na filmową wersję z roku 1955.

10 MAJA 2014 r.

Tinkier Hatfield- inżynier firmy Nike- w czasie spotkania w Nowym Orleanie ogłosił, że zamierza wyprodukować buty Nike Air Mag z automatycznymi sznurowadłami na następny rok- 2015. Uwaga-przyszłość nadchodzi!

2 MARCA 2014 r.

30 stycznia oficjalnie potwierdzono informację o powstawaniu musicalu "Back to the Future", którego premiera ma odbyć się na 30-lecie filmu "Powrót do Przyszłości". Udział w tworzeniu spektaklu biorą m.in. Robert Zemeckis, Bob Gale, Steven Spielberg i Alan Silvestri.
31 STYCZNIA 2014 r.

Na targach CES 2014 Christopher Lloyd z okazji 120-lecia marki Gibson, ponowcielił się w rolę doktora Emmetta Browna.8 STYCZNIA 2014 r.

14 grudnia 2013 roku w klubie muzycznym Old Timers Garage w Katowicach odbył się pierwszy w Polsce zlot fanów filmu "Powrót do Przyszłości".

22 GRUDNIA 2013 r.

Polska strona filmu "Powrót do Przyszłości" została w końcu otwarta!

22 GRUDNIA 2013 r.