NOWOŚCI OD DIAMOND SELECT TOYS NA         30-LECIE TRYLOGII

Diamond Select Toys ogłosił, że jeszcze w tym roku wyda nową kolekcję
gadżetów związanych z "Powotem do Przyszłości" z okazji 30-lecia tegoż filmu. Poszczególne przedmioty będą pojawiały się w sprzedaży w różnych miesiącach. Już teraz, kilka z nich można kupić w pre-orderze na stronie producenta.

Otwieracz do butelek (Wrzesień 2015)

Pamiętasz gdy w upalne dni pragnąłeś orzeźwienia? Gdy chciałeś napić się czegoś zimnego, ale... nie miałeś otwieracza? Teraz możesz to zmienić dzięki metalowemu otwieraczowi do butelek w kształcie słynnego DeLoreana Wehikułu Czasu z filmu "Powrót do Przyszłości"! Co prawda nie podróżuje on w czasie, ale pomoże otworzyć Ci butelkę. Natomiast dzięki magnesom umieszczonym na kołach, możesz bez trudu przyczepić go na lodówce, a on zawsze będzie pod ręką kiedy będziesz go potrzebował.

Gra planszowa "Monopoly: Powrót do Przyszłości"
(Październik 2015)

Chcesz podróżować w przeszłość i przyszłość w zaciszu własnego domu? Do roku 2015, 1985, 1955 i 1985? Teraz jest to możliwe! W pełni licencjonowana gra "Monopoly: Powrót do Przyszłości" zapewni Ci wiele godzin wspaniałej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki niej, będziesz mógł przenieść się w niesamowity świat znany z trylogii "Back to the Future"! Pomogą Ci w tym również, nawiązujące do gry pionki: wehikuł czasu, pies Einstein, kapelusz kowbojski, futurystyczne buty, deskolotka i słynny zegar Hill Valley. Pudełko z grą stylizowane jest na skrzynkę plutonu.

Oblodzony DeLorean - Zestaw Kolekcjonerski (Listopad 2015)

"-Taki gorący?
- Nie. Jest zimny"

Nowy model DeLoreana Wehikułu Czasu w skali 1:15, wydany specjalnie z okazji 30-lecia "Powrotu do Przyszłości". Przybył on właśnie do naszych czasów z 1985 roku! Jest to wersja DeLoreana z pierwszej części filmu. Samochód pokryty jest "szronem", co imituje efekt podróży w czasie. Dodatkowo do zestawu dołączone są ogniste ślady, tablica rejestracyjna OUTATIME oraz skrzynka plutonu.

Figurki Minimates, zestaw Hill Valley z okazji 30-lecia
(Listopad 2015)

Minimates ponownie wracają do przyszłości! Słynna seria mini-figurek z filmu "Powrót do Przyszłości" powiększy się o kilka nowych sztuk. Postacie, które pojawią się w nowej edycji to: Griff Tannen wraz ze swoją deskolotką Pitt Bull, Marlene McFly, Marty McFly Jr. oraz wersja starego Marty'ego McFly z 2015 roku. Każda z figurek posiada 14 różnych możliwości zginania.

Szklanki "Powrót do Przyszłości- trylogia" (Grudzień 2015)

Kolekcja trzech różnych szklanek, z motywami z pierwszej, drugiej i trzeciej części filmu "Powrót do Przyszłości". Obrazki na szklankach ukazują najbardziej ekscytujące momenty trylogii. Na pierwszej z nich, doktorek Brown łączy przewody by dostarczyć wehikułowi czasu odpowiednią moc, umożliwiającą podróż w czasie. Na drugiej widnieje lecący w 2015 roku DeLorean. Na trzeciej możemy zobaczyć moment przybycia do roku 1985, lokomotywy doktorka przerobionej na wehikuł czasu. Zbierz wszystkie trzy szklanki, a będziesz czuł, że pijesz w różnych epokach.

Michał Skrzypczak

Źródło: http://www.backtothefuture.com/news-events/latest-news/Diamond-Select-Toys-To-Unleash-New-30th-Anniversar#sthash.4h1BrMMc.aHPn8DLW.dpbs
Kreator stron internetowych - przetestuj