NOWY KOMIKS "POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI"

Kolejna niespodzianka dla fanów "Powrotu do Przyszłości" z okazji 30-lecia ich ukochanego filmu. Tym razem "Back to the Future" wraca jako komiks z całkiem nowymi historiami dotyczącymi głównych bohaterów tego uniwersum! Informację tę ujawniło wydawnictwo IDW Publishing na swoim panelu podczas Comic-Con w San Diego. Wszystkie cztery planowane komiksy, wejdą do sprzedaży 21 października 2015 roku... zaraz, zaraz... w Dzień Przyszłości! 
Tytuł komiksów brzmi „Untold Tales and Alternate Timelines”, co możemy przetłumaczyć na język polski jako "Nieopowiedziane historie i alternatywne rzeczywistości". I tego właśnie będą dotyczyć te książki.
Zatytułowaliśmy je „Untold Tales and Alternate Timelines”, ponieważ fani chcą wiedzieć i zadają pytania, co działo się przed wydarzeniami znanymi z trylogii, pomiędzy nimi oraz w alternatywnych latach. Dzięki tej serii skupiającej się na postaciach, które kochamy, będziemy mogli poznać część odpowiedzi na te pytania – mówi Bob Gale, scenarzysta filmowej trylogii, który będzie jedną z głównych osób tworzących ten komiks. Będzie również czuwał nad poprawnością treści, bo przecież kto zna się na tym lepiej niż on? W pisaniu opowieści pomogą mu John Barber oraz Erik Burnham. Natomiast za rysunki odpowiadać będą Brent Schoonover i Dan Schoening. Każdy zeszyt będzie opowiadał dwie historie, nad którymi będą pracowały dwie osobne pary rysowników.
Jak mówi Bob Gale, komiksu nie należy traktować jako kolejnej cześć filmu. Wydarzenia w nim przedstawione będą rozgrywać się przed tymi ukazanymi w trylogii oraz w trakcie jej trwania. W pierwszej opowieści będziemy mogli wrócić do 1982 roku i być świadkami
pierwszego spotkania Marty'ego McFly i doktorka Emmetta Browna. Zatem poznamy ich poczynania zanim przeżyli niesamowiye przygody w czasie. W drugim rozdziale natomiast, wrócimy jeszcze dalej bo do roku 1943, gdzie zobaczymy jak Doktor Brown wplątał się w Projekt Manhattan! Także zapowiada się baaardzo ciekawie! Premiera już 21 października 2015 roku!

                                                                               Michał Skrzypczak

Źródło: http://www.backtothefuture.com/news-events/latest-news/IDW-Publishing-Has-Traveled-Back-In-Time-With-BTTF#sthash.GxiKmCZ2.dpbs
Kreator stron internetowych - przetestuj