SPECJALNE WYDANIE NA DVD I BLU-RAY Z OKAZJI 30 LAT!

Z okazji 30. rocznicy premiery pierwszej części "Powrotu do Przyszłości", fani tego filmu co dzień zaskakiwani są nowymi informacjami o niespodziankach jakie są dla nich szykowane. Słyszeliśmy już od nowych gadżetach, komiksach, a teraz... czas na specjalne wydanie Trylogii na DVD i Blu-Ray, które jest naprawdę SPECJALNE!
Przy okazji każdej okrągłej rocznicy premiery "Back to the Future", na sklepowych półkach możemy znaleźć coraz to nowsze wydania Trylogii. A to z odnowionym obrazem, a to z jakimiś dodatkami zza kulis, wywiadami, itd. itd. Jednakże to co przygotowano nam w tym roku, niebywale przewyższa poprzednie wydania. Dlaczego? Po pierwsze - dostaniemy oczywiście wszystkie trzy części "Powrotu..."- również w jakości HD. Po drugie - na dodatkowej płycie znajdziemy nowe materiały specjalne, nigdy dotąd nie publikowane. Po trzecie - dodatkiem będzie książka, w której zzobaczymy szkice produkcyjne, zdjęcia zza kulis i nie tylko. No i po czwarte - po raz pierwszy w historii, zostanie wydany na DVD, 26 odcinkowy serial animowany! Wszystko to dostaniemy w pięknym pudełku przypominającym Flux Capacitor. Pakiet trafi do sklepów
20 października
2015 roku, a więc dzień przed Wielkim Świętem fanów.

Powrót do Przyszłości Trylogia - wydanie z okazji 30-lecia
(DVD & Blu-Ray)

Poczuj przyszłość na nowo ze specjalnym wydaniem filmu "Powrót do przyszłości" z okazji 30-lecia! Dołącz do Marty'ego McFly oraz Doktorka Browna i podróżując z nimi w czasie przeżyj niesamowitą przygodę! Ostrożnie używaj DeLoreana i nie namieszaj w kontinuum czasoprzestrzennym! Oprócz ponadczasowej trylogii Roberta Zemeckisa, otrzymasz specjalny, godzinny BONUS!
Na płycie:
- Filmy "Powrót do Przyszłości", "Powrót do Przyszłości 2" i "Powrót do Przyszłości 3"
- Bonusowa płyta, a na niej ponad 2 godziny materiałów dodatkowych (m.in. z udziałem Christophera Lloyda jako Doca Browna) oraz dokumentalny film "OUT OF TIME: Saving the DeLorean Time Machine"
- Specjalne pudełko na wydanie Blu-Ray
- Jakość HD z Ultrafioletem w wydaniu Blu-Ray 

Powrót do Przyszłości: Serial Animowany (DVD)

Najwyższy czas kontynuować przygody we wszystkich 26 odcinkach nagradzanego serialu animowanego "Powrót do przyszłości"! Dołącz do Marty'ego McFly, Doktora Emmetta Browna, jego żony Clary, dwóch synów- Julesa i Verne'a oraz psa Einsteina! Weź udział w ich niesamowitych przygodach i podróżach w czasie. Razem z nimi przenieś się do prehistorii, starożytnego Rzymu, średniowiecznej Anglii, do czasów wojny domowej, czasów piratów, dalekiej przyszłości i nie tylko! Dodatkowo w roli szalonego naukowca powraca Christopher Lloyd. W oryginalnym dubbingu możemy natomiast usłyszeć Mary Steenburgen w roli Clary oraz Thomasa Wilsona jako Biffa. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny i prawdziwy skarb dla wszystkich fanów "Powrotu do Przyszłości"!
Na płycie:
- 26 odcinków serialu animowanego "Powrót do Przyszłości"
- nowy wywiad z Bobem Galem oraz scenarzystą serialu Johnem Ludinem
- unikalne materiały archiwalne z projektami DeLoreana i wiele więcej

Back to the Future: The Ultimate Visual History

"Powrót do Przyszłości" niewątpliwie wpłynął na światową popkulturę. Ta luksusowa, licencjonowana książka zaprowadzi nas za kulisy powstawania tych niezwykle popularnych filmów. Książka oferuje setki nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć z wszystkich trzech filmów, szkice produkcyjne i wiele więcej. Na jej stronnicach przeczytamy również ekskluzywne wywiady z kluczowymi aktorami i członkami ekipy- w tym z Michaelem J. Foxem, Christopherem Lloydem, Leą Thompson, Robertem Zemeckisem, Bobem Galem, Stevenem Spielbergiem, Frankiem Marshallem i nie tylko.
Opowiada ona pełną historię produkcji filmów, począwszy od wstępnej koncepcji do nagrywania kultowych scen takich jak szkolna potańcówka czy ucieczka na deskolotce. Książka zagłębia się również w szerszy świat "Powrotu do przyszłości", odkrywa serial animowany i prowadzi nas przez "Back to the Future: The Ride". Publikacja ta dostarcza też szereg niespodzianek z archiwum Universal Pictures, a także zawiera wiele dodatków. "Back to the Future: The Ultimate Visual History" to książka, na którą czekali fani!

Back to the Future : The Complete Adventures (DVD & Blu-Ray)

Na wielkiego szkota! Po raz pierwszy w historii, kultowa trylogia z Michaelem J. Foxem i Christopherem Lloydem w roli głównej oraz serial animowany, ukażą się w jednym wydaniu - "Back to the Future: The Complete Adventures"! Dodatkowo książka prowadząca nas przez kulisy powstawania filmów oraz odkrywająca całe uniwersum "Powrotu do Przyszłości"! Całość zapakowana we wspaniałe pudełko przypominające Kondensator Strumienia! To prawdziwa gratka dla fanów!
Niewątpliwie rok 2015 jest niezwykłym czasem dla wszystkich fanów trylogii "Powrót do Przyszłości". Z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej zaskakiwani. Czym jeszcze zostaniemy zdziwieni? Jakie jeszcze niespodzianki są nam przygotowane? Dowiemy się tego w niedalekiej przyszłości. Jednak już teraz odkładajcie pieniądze na zestaw opisany powyżej. To wielkie kompendium i niezbędnik fana "Powrotu do Przyszłości"! W końcu po raz pierwszy uraczono nas serialem animowanym na DVD. Aż dziwne, że nikt nie pomyślał o tym wcześniej. Dobrze, że mamy tę 30. rocznicę. Czekamy na więcej urodzinowych prezentów!

                                                                               Michał Skrzypczak

Źrodło: http://www.backtothefuture.com/bttf2015
Kreator stron internetowych - przetestuj